Aukční výsledky

Asi nejdražším dílem A. Wierera prodaným v aukci v posledních letech u nás byl obraz "Na Pouti" (olej na plátně, 99,5 x 74,5 cm) prodaný v listopadu 2010 v Aukční síni Meissner a Neumann za cenu 40.000 Kč (+ 15% aukční provize)

Wierer_1

Wierer18Wierer8

Galerie ART Praha - 21.09.2008                                                                Galerie Art Praha - 8.5.2011

Olej na plátně, 25 x 35 cm                                                                        Olej na plátně, 85 x 62 cm

Vyvolávací cena: 5.000,- Kč                                                                       Vyvolávací cena: 10.000,- Kč

Dosažená cena: 10.000,- Kč                                                                      Dosažená cena: 19.000,- Kč

Aukční provize: 15%                                                                                  Aukční provize: 20%

Wierer3Wierer2

Meisner.Neumann....12.12.2010                                                               Meisner - Neumann - 26.09.2009

Olej na lepence, 66 x 46 cm                                                                    Olej na lepence, 32 x 24 cm

Vyvolávací cena: 14.000,- Kč                                                                    Vyvolávací cena: 3.000,- Kč

Dosažená cena: 15.000,- Kč                                                                    Dosažená cena: 3.000,- Kč

Aukční provize: 15%                                                                                Aukční provize: 15%

Wierer4Wierer14

Meisner - Neumann - 26.09.2010                                                              Meisner - Neumann - 26.09.2010

Olej na dřevě, 27 x 22 cm                                                                         Olej na dřevě, 25 x 22 cm

Vyvolávací cena: 3.000,- Kč                                                                       Vyvolávací cena: 3.000,- Kč

Dosažená cena: 4.700,- Kč                                                                        Dosažená cena: 3.000,- Kč

Wierer6

Wierer7

Dorotheum...20.09.2008                                                                           Dorotheum - 26.05.2007

Olej, 53 x 37 cm                                                                                       Olej, 45 x 32 cm

Vyvolávací cena: 15.000,-Kč                                                                       Vyvolávací cena: 10.000,- Kč

Dosažená cena: neprodáno                                                                        Dosažená cena: neprodáno

Aukční provize: 20%                                                                                  Aukční provize: 20%

Přeskočit na obsah

  • Úvod
  • Životopis
  • Aukční výsledky
  • Obrazy